17:04, 17 Січня 2021

У Відні тисячі людей протестували проти коронавірусних обмежень

Близько 10 тисяч людей зібралися в столиці Австрії в суботу на знак протесту проти коронавірусних обмежень і закликали уряд піти у відставку.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на “The Local”.

Розмахуючи транспарантами з написом “Ви — хвороба. Ми — ліки” і австрійськими прапорами, більшість демонстрантів відмовлялися одягати маски і дотримуватися правил соціального дистанціювання.

“Число смертей, яке нам повідомляють, — це нісенітниця. Я не хочу закінчити, як Китай, де у вас немає ніякого права що-небудь робити”, — сказала одна з учасниць акції.

На акції протесту був помічений і ультраправий політик, колишній заступник канцлера Хайнц-Крістіан Штрахе, який пішов у відставку після “Ібіца-скандалу”.

В Австрії, населення якої становить 8,9 мільйона осіб, з моменту початку пандемії зареєстрували в цілому 7053 випадків смерті від Covid-19.

Група експертів рекомендувала канцлеру Курцу не послабляти поточні обмеження, як планувалося 25 січня, оскільки кількість заражень не показує ознак уповільнення, а британський штам вірусу продовжує циркулювати.

Наукові керівники запропонували ввести обов’язкову роботу з дому і продовжити карантин. Уряд планує оголосити про нові заходи в неділю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: