22:05, 14 Серпня 2018

У Верховній Раді хочуть знизити ціни на брендовий одяг

На розгляд Верховної Ради винесли законопроект, що передбачає спрощення процедур ввезення та вивезення з України брендового одягу та сировини для його виготовлення.

Про це повідомляє “Економічна правда”.

Згідно з пояснювальною запискою, метою законопроекту є здешевлення вартості одягу імпортного виробництва на території України, а також збільшення виробництва українських тканин та одягу з одночасним зниженням кінцевої вартості готової продукції.

“Наразі діють досить ускладнені митні процедури по ввезенню для вільного обігу імпортного брендового одягу в Україні або вивезення брендового одягу українських виробників для вільного обігу за кордон”, – йдеться в пояснювальній записці.

“Законопроектом пропонується знизити пільгові ставки мита на текстильні матеріали та текстильні вироби. Також пропонується брендовий одяг, який імпортується в Україну або експортується з України для вільного обігу, внести до переліку товарів, до яких не застосовуються заходи, пов’язані з призупиненням митного оформлення”, – вказується в тексті документа.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: