18:52, 30 Квітня 2021

У Великодню ніч на Волині біля храмів працюватимуть понад 900 поліцейських

Зокрема, у Великодню ніч максимальну кількість поліцейських залучать до охорони публічної безпеки поблизу культових споруд. Громадян закликають дотримуватись карантинних норм та поводитись у рамках законодавства.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

«Традиційно, на початку травня, на території нашої області відбудеться декілька заходів – як релігійного, так і суспільного спрямування, тож наша робота буде націлена на дотримання громадянами законності та правопорядку, постійний моніторинг оперативної обстановки та оцінку ризиків, системне інформування людей про події», – зазначив начальник Головного управління Нацполіції у Волинській області Юрій Крошко.

«За попередніми даними, участь у заходах з нагоди Великодня візьмуть близько 50 тисяч вірян. На Великодні свята до забезпечення публічного порядку та безпеки поблизу культових споруд буде залучено понад  900 поліцейських та понад 40 військовослужбовців Нацгвардії, ще 130 поліцейських патрулюватимуть вулиці і населені пункти», – зазначив начальник Управління  превентивної діяльності  Володимир Солоненко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: