14:46, 03 Червня 2019

СБУ прокоментувала ситуацію із замінуванням у Луцьку

У Луцьку четвертий день поспіль на адресу правоохоронних органів надходять анонімні повідомлення щодо можливого замінування. 

Про це повідомили в Управлінні СБУ Волинської області на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Суб’єкти боротьби з тероризмом миттєво реагують та вживають комплекс заходів щодо ретельної перевірки об’єктів відносно яких отримується інформація про можливі замінування.

У зв’язку з цим Управління Служби безпеки України у Волинській області закликає мешканців міста та гостей обласного центру зберігати спокій, дотримуватись вказівок та інструкцій правоохоронних органів, а також з розумінням ставитись до їх роботи.

Масовані атаки про фіктивне мінування мають місце на всій території України, оскільки сьогодні це один з елементів гібридної війни, яку веде проти України Російська Федерація.

У цей час за фактом неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності слідчими ГУ Національної поліції у Волинській області відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину передбаченого ст. 259 Кримінального кодексу України.

Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб, просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації про підготовку до скоєння терористичних актів за телефонами «гарячої лінії» Управління СБУ у Волинській області: (0332)24-40-25, 097-7-911-911, а також ГУ НП у Волинській області за телефоном 102. Усю отриману інформацію ретельно перевірять. Конфіденційність гарантується.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: