14:35, 05 Травня 2018

У Турійському районі запрацюють поліцейські станції

Дві поліцейських станцій діятимуть на території Луківської та Турійської об’єднаних територіальних громадах, — такої домовленості досягнуто під час на спільної наради поліцейських, керівників районної влади та місцевих ОТГ.

Про це йдеться на сайті волинської поліції.

За словами начальника управління превентивної діяльності ГУНП в області Володимира Солоненка, створення таких станцій дозволить правоохоронцям оперативніше реагувати на повідомлення жителів громад про правопорушення, дієвіше проводити відповідну профілактичну роботу, спрямовану на запобігання злочинності.

У нараді взяли також участь голова Турійської районної державної адміністрації Орест Василишин, голова районної ради Ольга Черен, начальник Турійського відділення поліції Анатолій Дружук, його заступник В’ячеслав Мартинюк, голови Турійської та Луківської об’єднаних територіальних громад.

Нагадаємо, що минулого тижня в селі Смідин Старовижівського та селищі Заболоття Ратнівського районів розпочали роботу поліцейські станції. Вони обслуговуватимуть понад 16 тис. жителів. Також поліцейські станції вже працюють у місті Берестечко Горохівського району, селі Боратин Луцького району та селищі Цумань Ківерцівського району.  До кінця року на Волині планують ввести в дію всього 38 таких поліцейських станцій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: