22:44, 16 Грудня 2021

У Турійській громаді перевіряли дотримання карантинних обмежень

16 грудня члени моніторингової  групи з контролю за дотриманням карантинних заходів у час пандемії COVID-19, фахівці Держпродспоживслужби Ковельського району, спільно з представниками органів місцевого самоврядування на території Турійської територіальної громади провели обстеження щодо дотримання санітарно-протиепідемічних правил і норм у період  карантину в продуктових магазинах сіл Чорніїв, Липа, Маковичі, а також проінспектували роботу пункту щеплення смт Турійськ.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської РДА.

Зокрема, у закладах перевірили наявність сертифікатів про вакцинацію або інших дозвільних документів у працівників і відвідувачів, засобів індивідуального захисту та тимчасового маркування а також  наявність антисептичних та дезінфікуючих засобів.

У період росту захворюваності на  COVID-19 потрібно максимально пришвидшити темпи імунізації, аби вберегтися від нових штамів коронавірусної інфекції.

Усвідомлюючи це, члени моніторингової групи з контролю за дотриманням карантинних заходів у час пандемії COVID-19, активно здійснюють роз’яснювальну роботу з населенням району, керівниками підприємств та організацій  щодо популяризації щеплень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: