17:36, 03 Вересня 2018

У центрі Луцька «битимуться» поети

Найпоетичніша публічна бійка відбудеться у Луцьку у суботу, 8 вересня о 15:00. Молоді автори – учасники літературного проекту для митців-початківців «Ліхтар» змагатимуться не на життя, а на вічну славу на «Ліхт_слемі» у сквері «Зоряний» (вулиця Лесі Українки, 24А).

Лучан та гостей міста запрошують на незвичайну подію. Батл за участі молодих, провокативних і дуже агресивних поетів та поеток обіцяє яскраві враження. Незабутні епітети, незвичайні метафори, несподівані порівняння та неймовіно гострі читання стануть головною зброєю учасників. А їх музи нарощуватимуть м’язи у запеклій боротьбі за першість. Зустріч відбувається у рамках святкування Дня міста.

«Слем – це змагання між поетами у їх артистичності. Ідейна сторона відходить на задній план, коли виходить літератор і декламує свою творчість, крім слів використовуючи власні емоції та жести. Західна поезія вже багато років переживає такий формат заходів. В Україні вони також були певний час популярними, проте кілька років про український слем не було чути. Цього року «двіж» відроджується, тому Луцьк також повинен бути причетним. Слем – чудова нагода показати себе молодим поетам. Вони обов’язково покажуть шоу», – пояснює організатор заходу, куратор проекту «Ліхтар», поет Рту.

Організатори – Мистецьке об’єднання «стендаЛь», проект для митців-початківців «Ліхтар». Проект реалізовується за підтримки Управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА та Департаменту культури Луцької міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: