11:48, 15 Жовтня 2018

У центральному парку Луцька чоловіки нелегально ловили рибу. ФОТО

Попри заборону рибалити в каналах Центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, про що свідчать відповідні інформаційні таблички, лучани продовжують ловити там рибу.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцька у “Фейсбук”.

Практично щоранку інспектори, які чергують у парку, помічають рибалок. Муніципали проводять з рибалками профілактичні бесіди та нагадують, що в каналах ловити рибу заборонено відповідно до правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України.

Довідково: Ловити рибу не можна у підвідних і магістральних каналах, відводах рибогосподарських та меліоративних систем, в шлюзових каналах тощо; на водоймах, що не визначені органами рибоохорони як такі, на яких дозволено любительське рибальство.

Також з метою відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану меліоративної системи в Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки шляхом біологічної меліорації весною 2018 року за кошти міського фонду охорони навколишнього природного середовища провели зариблення каналів парку 2-річним мальком рослиноїдних видів риб: білий амур – 72 кг, білий і строкатий товстолобики – 150 кг.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: