22:35, 10 Січня 2019

У Тростянецькій ОТГ відбулась перша сесія

Перша установча сесія Тростянецької об’єднаної територіальної громади відбулася 10 січня 2019 року, де головою Тростянецької територіальної виборчої комісії було оголошено результати місцевих виборів, що відбулися 23 грудня 2018 року щодо обрання голови та депутатського корпусу.

Про це повідомили на сайті Ківерцівської РДА.

На сесію новообраної ОТГ завітали заступник голови ОДА  Денис П’ятигорець, депутат Волинської обласної ради Володимир Дейна, перший заступник голови РДА Юліан Таранчук, голова райради Олександр Гурський, керуюча справами райради Ольга Ярощук, ексголови Озерської, Завітненської,Омельненської рад та інші почесні гості.

Голова Тростянецької ТВК Юлія Хваліба  оголосила результати виборів та привітала голову ОТГ Олександра Ковальчука з перемогою. Адже 70 % отриманої довіри від виборців – це досить високий результат.

Депутати та голова ОТГ Олександр Ковальчук, яким люди довірили представляти їхні інтереси, отримали посвідчення і одразу ж приступили до виконання своїх обов’язків. Олександр Миколайович оголосив подання депутатів, обраних за поданням партійної організації “УКРОП”, про створення фракції.

Секретарем сільської ради таємним голосуванням обрали Петра Вишневського, а також затвердили склад постійно діючих комісій та штат ради. Оперативно та конструктивно голосували депутати і за інші питання порядку денного.

Очільника громади та депутатський корпус по закінченню першої частини пленарного засідання привітали перший заступник голови РДА Юліан Таранчук та голова районної ради Олександр Гурський. З Різдвом Христовим та новорічними святами обранців поздоровив аматорський колектив артистів Тростянецького будинку культури.

За пропозицією голови, перша сесія продовжить свою роботу наступного тижня. Депутати планують затвердити регламент, склад виконкому та прийняти місцевий бюджет на 2019 рік.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: