18:53, 04 Травня 2023

У трьох селах поблизу Луцька тимчасово припинять газопостачання

З 9:00 9 травня до 17:00 11 травня спеціалістами АТ «Волиньгаз» будуть виконуватися ремонтні роботи на газопроводі високого тиску у с. Баїв та у с. Цеперів Луцького району, внаслідок чого 245 абонентів залишаться без газопостачання, — повідомляє АТ «Волиньгаз».

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

В ході робіт проведуть заміну двох шафових регуляторних пунктів на газопроводі високого тиску, згідно Плану розвитку АТ «Волиньгаз» 2023 року.

Проведення цих робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та підвищити безпеку використання газу у побуті.

«Для виконання даного комплексу робіт 9 травня з 9:00 споживачам газу необхідно забезпечити доступ до відключаючих пристроїв газопроводів-вводів своїх домоволодінь. Виходячи з помешкання, абонентам необхідно перекрити крани перед газовими приладами!

Відновлення газопостачання 245 абонентів відбудеться з 14:00 10 травня після завершення ремонтно-профілактичних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляють, що 5 травня спеціалісти АТ «Волиньгаз» виконуватимуть ремонтні роботи на газопроводі низького тиску у селі Рованці, вул. Вишнева (район будинку №47а). Про можливе припинення та відновлення газопостачання споживачам повідомлять додатково.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: