20:03, 13 листопада 2021

У Торчинській громаді перевіряли дотримання карантинних вимог

12 листопада робоча група контролю за дотриманням карантинних вимог у складі представників районної державної адміністрації, представників Держпродспоживслужби у Волинській області та представників відділу поліції № 3 районного відділу поліції ГУ НП у Волинській області  здійснила чергові моніторингові обстеження суб’єктів господарювання різних форм власності у с. Усичі, с. Буяни, селищі Торчин Торчинської територіальної громади щодо дотримання протиепідемічних вимог регламентованих постановами Головного державного санітарного  лікаря України, щодо профілактики поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької РДА.

В ході обстеження закладів торгівлі та громадського харчування проводили роз’яснювальну роботу та надавали рекомендації щодо сумлінного виконання протиепідемічних вимог.

За результатами встановлених порушень карантинних обмежень представники Держпродспоживслужби склали два протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності щодо дотримання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 17, надали 12 попереджень суб’єктам господарювання щодо дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів із запобігання поширенню коронавірусу. Виявили порушення: не проводиться температурний скринінг працівникам закладів, не провели навчання серед працівників закладів щодо правил використання ЗІЗ, не розробили графік вологого прибирання у закладах торгівлі, відсутні контейнери (урни) з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами для використаних ЗІЗ, паперових серветок.

Суб’єкти підприємницької діяльності проінформовані про встановлення на території області з 8 листопада «червоного» рівня епідемічної небезпеки та дотримання ними обмежувальних протиепідемічних заходів, встановлених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки адже саме вони мають забезпечити для своїх працівників та відвідувачів безпечні умови перебування у цих приміщеннях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: