16:27, 20 Жовтня 2020

У Торчині відкрили модернізовану районну лікарню

В оновлену лікарню закупили сучасне медобладнання для інтенсивної терапії, що дозволить медичному закладу проводити лікування хворих на COVID-19.

Компанія «Nestlé» в Україні та Молдові долучилася до реконструкції Торчинської районної лікарні, інвестувавши для її модернізації мільйон гривень. У межах спільного з Торчинською селищною  радою проекту з адаптації медичного закладу під реалії пандемії закупили високотехнологічне обладнання для відділення інтенсивної терапії, в якому зможуть проходити лікування пацієнти хворі на COVID-19.

Як говорить Юрій Кревський, селищний голова Торчинської селищної ради, донедавна лікарня була стандартним медзакладом, не пристосованим до лікування хворих на коронавірус: «Жителі всього Торчинсього району отримують медичну допомогу в цій лікарні. Важливо продовжувати розвивати цей медичний заклад задля того, щоби жителі нашої ОТГ мали можливість отримати допомогу. Ми раді та вдячні компанії «Nestle» за цю інвестицію в систему охорони здоров’я нашого району».

Володимир Співак, директор із корпоративних комунікацій та зв’язків із громадськістю «Nestlé» в Україні і Молдові, вважає, що пандемія коронавірусу і тенденція до зростання кількості хворих ставлять нові виклики як перед великим бізнесом, так і перед місцевими громадами: «Із самого початку пандемії коронавірусу в Україні ми спрямували наші зусилля на забезпечення лікарів засобами особистого захисту, а медичних закладів — спеціалізованим обладнанням і приладами, необхідними для порятунку хворих. Сьогоднішня статистика свідчить про постійне зростання небезпеки. Тому компанія «Nestlé» в Україні вважає своїм обов’язком  допомогти Торчинській районній лікарні сучасним обладнанням, а медикам, які тут працюють, та пацієнтам створити комфортні умови, за яких процес лікування проходитиме швидше і ефективніше. Ми вдячні селищній раді за відкритість і сприяння в модернізації Торчинської районної лікарні. Сподіваємося, що наші спільні зусилля допоможуть врятувати не одне життя».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: