19:05, 02 Жовтня 2020

У Технічному коледжі Луцького НТУ відкрили майстерню ручного електрозварювання

З нагоди Дня працівника освіти у Технічному коледжі ЛНТУ відкрили майстерню ручного електрозварювання.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Цей освітній заклад успішно співпрацює з містом, тому на відкриття запросили радника Луцького міського голови Ігоря Поліщука.

Він привітав усіх працівників коледжу з прийдешнім святом працівника освіти та подякував за те, що вони передають свої знання та вміння, професійний та життєвий досвід студентам, які в майбутньому розвиватимуть Луцьк.

«Ми сьогодні відкрили майстерню. Дуже важливо розвивати якомога більше професій, адже на ринку праці необхідні не тільки юристи та економісти, а й працівники робітничих професій. Сьогодні ми ведемо перемовини з іноземними інвесторами, які розглядають Луцьк, як місце для відкриття нових виробничих потужностей та нових підприємств. До нас приєдналися три об’єднанні територіальні громади, в нас є великі площі і ми маємо, що їм запропонувати. Але основною проблемою є необхідність в потужних, кваліфікованих працівниках, які зможуть забезпечити потреби того чи іншого підприємства. І саме технічний коледж Луцького Національного технічного університету буде одним із тих, хто забезпечуватиме ті підприємства потужним кадровим потенціалом», – зазначив він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: