08:47, 01 Березня 2018

У США заарештували вчителя зі зброєю, який влаштував стрілянину в школі

Неадекватна поведінка вчителя старшої школи в штаті Джорджія, який відкрив стрілянину в пустому класі, змусила правоохоронців відреагувати та помістити чоловіка під арешт.

Інцидент стався в середу, 28 лютого, – повідомляє “Укрінформ” з посиланням на “Reuters”.

“Озброєний вчитель старшої школи в штаті Джорджія забарикадувався один у своєму класі, після чого відкрив стрілянину з вогнепальної зброї”, – зазначають у повідомленні.

При цьому уточнюють, що йдеться про 53-річного викладача соціальних наук, який також був спортивним коментатором футбольної команди старшої шкоди в Делтоні. За інформацією правоохоронців, вчитель закрився у класі сам та не пускав туди учнів. Після цього директор школи намагався відчинити приміщення запасним ключем, однак у відповідь розпочалася стрілянина.

Під час інциденту ніхто не постраждав, однак це змусило евакуювати учнів. Поліція, яка прибула за викликом, заарештувала викладача без яких-небудь ускладнень ситуації. Про мотиви такої поведінки вчителя не повідомляють.

Стрілянина в штаті Джорджія сталася через кілька тижнів після кривавого інциденту в сусідньому штаті Флорида, коли озброєний 19-річний підліток вбив 17 та поранив кілька десятків людей. Школа Делтона розташована всього в 145 км від старшої школи в Паркленді, де лише вчора відновилися заняття для учнів після трагедії.

Інцидент також набуває актуальності в контексті пропозицій президента США Дональда Трампа озброїти 20 % вчителів у школах для реагування на подібні надзвичайні події оперативніше, ніж правоохоронні органи США.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: