08:19, 15 Вересня 2018

У США вирує ураган «Флоренс». ВІДЕО

На відео зняли ураган «Флоренс», що вирує у США. Вранці 14 вересня нищівна стихія завдала удару по узбережжю штату Північна Кароліна.

Про це повідомляє «24 канал».

На щастя для жителів цього штату, вітер дещо послабшав. Його швидкість впала зі 190 кілометрів на годину до 144 кілометрів на годину. Проте висота хвиль досягала 3 метрів.

У Джексонвіллі рятувальники прийшли на допомогу людям, які опинилися в пастці в готелі. Будівлю не встигли покинути не менше 70 осіб, в тому числі діти. Рятувальникам вдалося вивести всіх з будівлі і переправити в укриття.

Вітер згинав дерева до землі, зривав вивіски, розбивав не забиті фанерою вікна. Приблизно 300 тисяч жителів Північної Кароліни залишилися без світла.

Вулиці міст, розташовані у прибережній зоні, затоплені океанською водою. Влада наполегливо рекомендувала людям, які вирішили не евакуюватися, відсиджуватися на других поверхах будівель і в жодному разі не спускатися на перші.

«Чекайте рятувальників!», – такі оголошення лунають що 20-30 хвилин по радіо і в телеефірі.

Деякі метеорологи прогнозують, що в Північній Кароліні через «Флоренс» випаде просто неймовірна кількість дощу. Мовиться про щонайменше 10 трильйонів літрів води.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: