20:40, 16 Лютого 2018

У США від грипу померли 63 дитини – чверть були вакциновані

Щонайменше 63 летальних випадки серед дітей, що хворіли на грип, зафіксували цього сезону в Сполучених Штатах.

Про це йдеться у повідомленні інформаційного агентства “Reuters”, – пише “Укрінформ”.

“У Сполучених Штатах у цьому сезоні померли 63 дитини від грипу”, – повідомила в. о. директора Центру контролю й профілактики захворювань США Енн Шухат.

Причому, за її словами, запобіжні щеплення допомагали не завжди – принаймні чверть із цієї кількості людей була вакцинованою. Центр контролю й профілактики захворювань визнає, що ефективність вакцини проти нинішнього штаму H3N2 не має 100-відсоткової гарантії, хоча вона показала більшу ефективність проти інших вірусів. У цьому зв’язку лікарі рекомендують усім, хто досі не отримав вакцинації, зробити це, оскільки хоча би такий захист кращий, ніж його відсутність.

“Нинішній сезон грипу продовжує залишатися надзвичайно складним та інтенсивним, з дуже високим рівнем відвідувань хворих пацієнтів та госпіталізації. Зараз існують всі ознаки того, що активність захворювань на грип є високою та, ймовірно, триватиме ще кілька тижнів”, – зазначила Шухат.

Рівень захворювань на грип у США зараз близький до того, що спостерігався під час пандемії H1N1 в 2009 році.

Щороку у світі щорічно вмирає близько 646 тисяч людей, що зворіли на сезонний грип. А це свідчить про перевищення попередніх прогнозів, зауважується в повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: