18:50, 16 Серпня 2019

У США співачка, яка підробляє в таксі, зробила подарунок жінці, яка поскаржилась на нестачу грошей. ВІДЕО

У США співачка, яка підпрацьовує у таксі, придбала речі для пасажирки, що поскаржилася на відсутність грошей.

Про це повідомляє “ТСН”.

Співачка і танцівниця Ламій Джаббар родом з Нью-Йорка. У вільний час вона любить підробляти в таксі “Uber”. Також дівчина відома своїми добрими вчинками та допомогою незнайомим їй людям.

Один з таких вчинків забезпечив їй популярність в інстаграмі та ЗМІ. Дівчина опублікувала відео, яке засвідчує чергову спробу співачки допомогти.

Ламій приїхала на виклик жінки на ім’я Даєн, що працює в мережі фастфуд-кафе Tim Hortons. Дорогою касирка розповіла водійці про те, що у неї проблеми з грошима. Річ у тому, що у жінка піклується про онуків, тож на себе коштів у неї не залишається. Касирка бідкалася, що не може купити собі нову сукню для походів в церкву, домашній халат і капці. Жінка сподівалася, що зможе придбати все це на Різдво.

Коли поїздка завершилася, таксистка вирішила не брати наступне замовлення, а поїхати до торгового центру. Там вона купила усе, чого потребувала Даєн.

Далі дівчина попрямувала до кафе, де працювала її пасажирка. Вона під’їхала до віконечка, де видають замовлення. Даєн не одразу впізнала таксистку, однак за кілька секунд пригадала про їхню розмову. Ламій вручила жінці пакунок із подарунками.

“Дуже дякую! Сьогодні був такий жахливий день, але ти тільки що зробила його набагато краще. Дякуємо!”, — відповіла розчулена Даєн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: