11:30, 08 Травня 2020

У службі автодоріг закликають волинських водіїв бути обережними на дорогах, що ремонтуються

Численні ДТП виникають на відрізках автошляхів в області, де тривають ремонтні роботи.

Про це повідомляє служба автомобільних доріг у Волинській області у «Фейсбук».

«І знову ДТП на відновленій дорозі.

Лише кілька днів тому у зв’язку з дорожньо-транспортною пригодою, що мала місце у селі Литовеж на Іваничівщині, Служба автомобільних доріг у Волинській області закликала користувачів доріг бути обачними на цій ділянці а/д Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква, де проходять ремонтні роботи.

А вчора ще одна ДТП на ділянці волинського шляху, що ремонтується. В аварії, що сталась на дорозі М-19 у селі Княгининок Луцького району, загинув молодий чоловік.

І знову автопригода трапилась на ділянці, де вже частково провели ремонт дорожнього покриття – влаштували вирівнюючий шар асфальтобетонної суміші. Це об’єкт поточного середнього ремонту на відрізку Княгининок – Жидичин, км 140+850 – км 147+050. І хоча дорога там вже як нова, та ремонтні роботи на проїзній частині на цьому не завершені, ще буде укладатись верхній шар дорожнього покриття зі щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші. Лише по завершенню цих робіт підрядник приступить до облаштування дороги елементами організації дорожнього руху – постійними дорожніми знаками, нанесенням розмітки тощо. Наразі ж там проходять земляні роботи на узбіччях і відкосах.

Звертаємо увагу водіїв та інших користувачів доріг на те, що на сьогодні узбіччя дороги М-19 на ділянці км 140+850 – км 147+050 нижчі за рівень прилеглої крайки проїзної частини на 25 см.

На автодорозі М-19 у межах Волинської області ремонтні роботи тривають ще на двох ділянках:

– Озерце – Прилуцьке (км 147+050 – км 153+750), там наразі проходять роботи з фрезерування зношеного дорожнього покриття);

– Переспа – Козин (км 117+000 – км 125+000), де зараз влаштовується верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

На ділянках проведення ремонтних робіт встановили відповідні попереджувальні дорожні знаки.

З метою недопущення аварійних ситуацій, зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод, забезпечення безпеки працівників дорожніх підприємств та всіх учасників дорожнього руху Служба автомобільних доріг у Волинській області вкотре закликає водіїв та інших користувачів доріг неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху, бути максимально уважними, обережними, дисциплінованими та взаємоввічливими на автошляхах, особливо на ділянках, що ремонтуються.

Не варто поспішати за кермом та робити необдумані і ризиковані маневри.

Безпечність може вартувати життя, тож бережіть себе та інших!», – йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: