09:05, 14 Лютого 2019

У Штатах на розгляд Сенату внесли законопроект, що посилює санкції проти Росії

Двопартійна група сенаторів США внесла на розгляд верхньої палати Конгресу проект Закону про захист безпеки Америки від Кремля (DASKA), спрямований на посилення економічного, політичного й дипломатичного тиску на Росію.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

“Неможна миритися з діями Путіна, до того ж наслідки бездіяльності швидко ускладнюються”, – заявив автор документа Роберт Менендес.

У цьому зв’язку він підкреслив, що через дії РФ ситуація стає дедалі гіршою за багатьма аспектами – від гуманітарної катастрофи в Сирії та регіональної нестабільності, до викрадення українських моряків і захоплення суден, а також нехтування Москвою міжнародних норм.

“Зрозуміло одне: Москва тиснутиме, допоки не зустріне справжнього опору”, – наголосив Менендес.

Новий законопроект, зокрема, посилює підтримку НАТО й не дозволяє президенту оголосити про вихід США з Альянсу без голосування в Сенаті. Документ також пропонує посилити тиск санкцій на Москву через її втручання в демократичні процеси за кордоном і триваючу агресію проти України.

Співавторами проекту Закону про захист безпеки Америки від Кремля (DASKA), крім Роберта Менендеса, виступили також сенатори Ліндсі Грем, Корі Гарднер (R-Colo.), Бен Кардін і Джин Шахін.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: