18:47, 26 Грудня 2019

У школі на Волині обрали кращу «альтернативну ялинку». ФОТО

З дерева, паперу, соломи, мотузок, ниток, спонжиків і навіть печива може вийти оригінальний новорічний атрибут. У цьому переконані учасники конкурсу «Альтернативна ялинка», який влаштували у Баївській школі. Школярі ініціювали креативне змагання, аби популяризувати ідею використання альтернативних новорічних композицій замість живих хвойних дерев.

Про це повідомили на сайті Боратинської ОТГ.

Суть акції полягала у тому, аби проявити свою фантазію й виготовити новорічну красуню з будь-яких підручних матеріалів або вторсировини. Головне, щоб альтернативна ялинка була не лише оригінальною, але й мала схожість зі справжньою.

Найкращі альтернативні ялинки обирали шляхом голосування. Впевнену перемогу здобула ялинка з соломи та сіна, а її авторка Тетяна Сизюк отримала квитки на кіноперегляд у якості призу. Також найбільш креативними новорічними атрибутами обрали вироби Марії Гах, Оксани Пахольчук та Вікторії Марценюк. За свої ялинки майстрині отримали запрошення на лялькову виставу. Завершилося дійство вітаннями та подарунками від Святого Миколая.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: