20:50, 14 Березня 2019

У школі Луцького району прокурор повчав неповнолітніх

Працівники органів прокуратури Волині, у рамках співпраці та комунікації, запровадженої Генеральною прокуратурою України й Міністерством освіти та науки України, продовжують зустрічі з учнями та студентами навчальних закладів.

Про це інформує прес-служба прокуратури області.

Прокурор Луцької місцевої прокуратури Олександр Шпота завітав із бесідою про відповідальність підлітків за вчинення правопорушень до старшокласників загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у селі Коршів Луцького району.

Прокурор ознайомив учнів із діяльністю органів прокуратури та її конституційними функціями й детально зупинився на особливостях та підставах кримінальної відповідальності неповнолітніх, охарактеризував найбільш поширені злочини, які вчиняють неповнолітні у Луцьку та Луцькому районі.

«Найкращою формою спілкування з підлітками є відверта розмова, діалог, — зауважує Олександр Шпота, — ми завжди намагаємося максимально доступно розповісти дітям про необхідність дотримання вимог закону, про відповідальність за вчинення злочинів і про те, як не допустити втягнення себе у злочинну діяльність. При цьому діти можуть поставити нам будь-які запитання та отримати на них відповідь. Сподіваємося, що поширення серед підлітків такої інформації вплине на підвищення свідомості юних громадян та  на зменшення злочинності у дитячому середовищі».

Отож, співпраця та комунікація між прокурорами і волинською молоддю триває, попереду – нові зустрічі в інших навчальних закладах області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: