20:58, 14 листопада 2020

У Шацькому районі під час рейду виявили порушення правил рибальства

12 листопада державні інспектори Волинського рибоохоронного патрулю здійснили рейд на водні об’єкти Шацького району (Шацький національний природний парк).

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Так, близько 7 ранку викрили грубе порушення Правил рибальства. Громадянин здійснював вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям – мисиновою сіткою. Інцидент стався на оз. Люцимер, поблизу селища Шацьк. Завдяки оперативним діям працівників рибпатрулю порушник не встиг завдати шкоди рибному господарству.

На особу склали адміністративний протокол за ч. 4. ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направили до суду для притягнення порушника до відповідальності. Заборонене знаряддя вилучили.

Пізніше під час рибоохоронної роботи на тій ж водоймі виявили безгосподарське майно. З водойми вилучили 3 од. сіток, загальною довжиною 200 метрів. В сітках знаходилося 4 кг водних біоресурсів в снулому стані. Рибу здали на склад рибоохорони для подальшої передачі до міського зоопарку.

Того ж дня в ході рейду на оз. Чорне Шацького району з водойми вилучили 4 безхазяйні сітки, загальною довжиною 300 метрів. Склали відповідний акт.

Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. Якщо ви помітили порушення – прохання оперативно повідомляти на телефони «гарячої лінії» відомства: (067) 360-78-40.

Довідкова інформація

З першого листопада 2020 року на водоймах Волині триває осінньо-зимова заборона на лов водних біоресурсів у зимувальних ямах. Триватиме вона до початку весняно-літньої заборони на період нересту водних біоресурсів 2021 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: