23:13, 19 Травня 2026
У Шацькому НПП виявили понад 20 заборонених знарядь лову
Упродовж минулого тижня працівники державної служби охорони Шацького національного природного парку провели чергові природоохоронні заходи на водоймах.
Про це повідомляють на сторінці Шацького національного природного парку у «Фейсбук».
«У ході роботи з озер вилучили 24 рибальські сітки загальною довжиною 1200 метрів. Ці заборонені знаряддя лову становлять пряму загрозу для водних біоресурсів у період нересту.
Попри діючі обмеження, факти незаконного промислу продовжують фіксуватись. Заходи з охорони водойм тривають», – йдеться у дописі.









Залишити відповідь