23:13, 19 Травня 2026

У Шацькому НПП виявили понад 20 заборонених знарядь лову

​Упродовж минулого тижня працівники державної служби охорони Шацького національного природного парку провели чергові природоохоронні заходи на водоймах.

Про це повідомляють на сторінці Шацького національного природного парку у «Фейсбук».

​«У ході роботи з озер вилучили 24 рибальські сітки загальною довжиною 1200 метрів. Ці заборонені знаряддя лову становлять пряму загрозу для водних біоресурсів у період нересту.

​Попри діючі обмеження, факти незаконного промислу продовжують фіксуватись. Заходи з охорони водойм тривають», – йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: