15:29, 14 Лютого 2023

У Шацькій громаді розробляють Стратегію

Шацька селищна рада повідомляє про початок роботи над розробкою проєкту Стратегії розвитку Шацької територіальної громади на період 2023—2027 років.

Про це йдеться на сайті Шацької громади.

31 серпня 2022 року ухвалили рішення селищної ради №28/12 «Про початок розроблення проекту Стратегії розвитку Шацької територіальної громади на період 2023-2027 років».

Розпорядженням селищного голови від 1 лютого 2023 року № 30-р створили робочу групу з розробки Стратегії розвитку Шацької територіальної громади на період 2023-2027 років, до складу якої увійшли фахівці виконавчих органів, депутати, представники громадських організацій, бізнесу.

Робоча група проведе соціально-економічний аналіз громади та аналіз розвитку територіального простору, а також розробить SWOT-матрицю, проведе аналіз порівняльних переваг, викликів та ризиків, а також  сформулює стратегічне бачення, стратегічні напрямки,  цілі та План реалізації Стратегії розвитку Шацької територіальної громади на період 2023-2027 років.

Розроблення Стратегії передбачає широке залучення мешканців громади та представників бізнесу до обговорення їх бачення проблем, що є сьогодні, шляхів їх вирішення та подальшого розвитку громади. З цією метою розпочато опитування мешканців громади та представників бізнесу про основні проблеми розвитку громади. Заповнити анкету можна за посиланням. 

Запрошуємо всіх охочих долучитися до процесу розробки Стратегії та висловити власне бачення соціально-економічного розвитку Шацької територіальної громади.

Пропозиції просимо надавати до Управління економічного розвитку та регуляторної діяльності виконавчого комітету Шацької селищної ради за адресою: смт Шацьк, вул. 50 років Перемоги, 1б, кабінет 28 або на електронну адресу: shsrada@ukr.net  до 1 березня 2023 року.

Думка кожного мешканця громади для нас є важливою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: