20:03, 12 Березня 2023

У Шацькій громаді попрощалися із загиблим військовим

Сьогодні Шацька громада з гірким сумом і болем попрощалася з мужнім захисником Сергієм Гінчуком, який віддав своє життя, оберігаючи рідну землю від московських окупантів.

Про це у «Фейсбук» повідомляє 4 відділ Ковельського РТЦК та СП.

У храмі Різдва Пресвятої Богородиці селища Шацьк відспівали воїна. Чин похорону очолив настоятель храму, благочинний Шацького округу протоієрей Микола Вихор.

З військовими почестями провели воїна-захисника до місця земного спочинку родина, друзі, мешканці громади.

Сергій народився 30 листопада 1978 року у селищі Шацьк. Навчався з 1986 року по 1994 рік в Шацькій загальноосвітній школі I-III ступеня.  З 1996 року по 1999 рік проходив строкову військову службу. Від тяжкої хвороби помер батько. Сергій умів все зробити, мав золоті руки. Їздив на заробітки за кордон. З 2021 року підписав контракт з 10-та окремою гірсько-штурмовою бригадою та став на оборону нашої країни. Кілька місяців тому він втратив найріднішу людину – маму.

8  березня під час виконання бойового завдання Сергій загинув від артилерійських обстрілів ворога. Загинув, як справжній воїн зі зброєю в руках та з честю, що він захищав нас та нашу країну.

Поховали Героя під залпи пострілів почесної варти та звуки духового оркестру на місцевому кладовищі

У загиблого залишився брат Валентин, якому побратими вручили Державний Прапор України, яким була накрита труна.

У поминальному слові начальник цивільно-військового співробітництва 108 батальйону, 10 ОГШБ, старший лейтенант Віктор Лаврук, зазначив, що смерть Сергія для побратимів стала сильним ударом: “Не забувайте, що їхня смерть — це ціна вашого спокою та вашого мирного неба. Бо іноді, ми в мирному житті не бачимо, що в країні триває війна і гинуть хлопці. Не забувайте ніколи їхні імена… Сергій стояв до кінця, до останнього свого подиху за свободу українців. Він віддав своє життя, щоб ми жили у вільній і незалежній Україні.”

Вічна пам’ять Герою…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: