23:14, 16 Лютого 2023

У Шацькій громаді планують продовжити проект із каналізування

До постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів звернувся голова Шацької селищної ради з проханням передбачити у 2023 році мільйон гривень з обласного фонду охорони навколишнього середовища на два проекти: розробку проектно-кошторисної документації для каналізування центральної частини села Пульмо та реконструкції каналізаційної мережі селища Шацьк.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Варто зазначити, що у 2022 році Шацька громада завершила великий інфраструктурний проект із залученням європейських коштів, в рамках якого створили потужну систему водовідведення – проклали майже 100 кілометрів каналізаційних мереж у п’ятьох найбільших населених пунктах, до яких приєднається понад 2,6 тисяч домогосподарств, звели очисні споруди у селах Світязь і Пульмо, а існуючі у Шацьку модернізували та розширили. У комплексі це дозволить на 80 % скоротити викид стоків у навколишнє середовище.

Місцева влада продовжує працювати над покращенням мережі водопостачання та водовідведення, для цього планують залучити понад два мільйони євро грантових коштів, взявши участь у програмі транскордонного співробітництва Польща-Україна 2021-2027. Як зазначив голова територіальної громади Сергій Карпук, в рамках цього проекту планують прокласти близько двох кілометрів мережі водопостачання та більше 15 кілометрів мережі водовідведення, встановлять станцію питної води в селі Пульмо, реконструюють чотири кілометри каналізаційної мережі та три каналізаційно-насосні станції в центральній частині селища Шацьк.

«Це дозволить забезпечити заклади соціальної сфери та населення якісною питною водою, поліпшити системи централізованого водопостачання та водовідведення», – наголосив Сергій Карпук.

Депутати підтримали пропозицію виділення коштів для виготовлення ПКД.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: