16:57, 07 Липня 2023

У селищі поблизу Луцька встановлять сучасну станцію очистки води

Придбають модульну систему очистки води, щоб жителям Рокинь надходила максимально якісна вода.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Луцький міський голова Ігор Поліщук ознайомився із ліквідацією наслідків аварійної ситуації, яка нещодавно сталася на одній із каналізаційно-насосних станцій Луцька на вулиці Лідавській. На території трапився обвал дуже великого колектора, який фактично обслуговує 80 тисяч жителів.

“Завдяки швидким та професійним діям працівників КП “Луцькводоканал” не довелося зупиняти водопостачання, тому що ми завчасно придбали необхідні засоби для усунення таких аварій, – каже міський голова. – Зараз за допомогою однієї з найпотужніших в Україні станцій з перекачування та за допомогою сучасних засобів, колектор повністю відремонтують без припинення подачі водопостачання мешканцям. Це дуже рідкісний випадок, коли ремонтують колектор та не зупиняють його”.

Також Ігор Поліщук оглянув станцію очистки води в Рокинях. Тут система, за допомогою якої очищується вода, дуже застаріла, а фільтрація відбувається лише за допомогою піску. КП “Луцькводоканал” відбирає аналізи води. Вона перебуває в межах, але на граничних значеннях, тому ухвалили рішення встановити сучасну станцію очистки води.

“Вже уклали лізингове рішення на придбання модульної системи очистки води, щоб жителям Рокинь поступала максимально якісна вода. Ця модульна система містить свої підвищувальні насосні станції та систему аерації. Тому громадянам подаватиметься максимально якісна вода”, – зазначив він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: