21:17, 29 Грудня 2023

У селищі Нововолинської громади відкрили простір для дітей

28 грудня у будинку культури селища Благодатного відбулося відкриття локації для дозвілля, спілкування та навчання дітей. Реалізувати проект вдалося завдяки тристоронній співпраці благодійного фонду «Карітас-Волинь, благодійного фонду «Громада Благодатного» та Нововолинської міської ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Отець Володимир Кметь, директор БФ «Карітас-Волинь» освятив приміщення, побажав малечі та вихователям, які працюватимуть у новому просторі, успіхів та Божої опіки.

Наталія Купровська, керівниця БФ «Громада Благодатного», розповіла про багаторічну роботу з дітьми. Наразі під її опікою понад півсотні дітей. У новому просторі з дітворою будуть проводити тренінги, заняття з психологами, розважальні заходи, групи продовженого дня тощо.

«Приємно, що усі ми зійшлися у співпраці та разом робимо добрі справи», — сказала під час вітального слова заступниця Нововолинського міського голови Ніна Шумська.

З нагоди відкриття у приміщенні організували благодійний ярмарок, а Ніна Шумська пригостила дітей фруктами та презентувала сертифікати на придбання канцелярського приладдя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: