14:08, 15 Травня 2021

У селищі на Волині через аукціон визначать орендаря приміщення кафе

Орендаря частини приміщення кафе «Журавка» у Цумані визначать у результаті аукціону.

Організовує аукціон Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях.

Цінові пропозиції приймають до 27 травня, відбудеться аукціон 28 травня.

Йдеться про передачу в оренду державного нерухомого майна – частини кафе «Журавка» площею 77,5 метра квадратного, у селищі Цумань на вулиці Незалежності, 124 у  що обліковується на балансі Державного підприємства «Цуманське лісове господарство».

«Цільове призначення – майно може бути використано орендарем за будь-яким цільовим призначенням, за винятком таких цільових призначень:

Офісні приміщення, коворкінги. Об’єкти поштового зв’язку та розміщення суб’єктів господарювання, що надають послуги з перевезення та доставки (вручення) поштових відправлень. Редакції засобів масової інформації, видавництва друкованих засобів масової інформації та видавничої продукції. Ломбарди, відділення банків, інших провайдерів фінансових послуг.

Заклади охорони здоров’я, клініки, лікарні, приватна медична практика. Аптеки. Ветеринарні лікарні (клініки), лабораторії ветеринарної медицини, ветеринарні аптеки. Медичні лабораторії.

Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе.

Пункти обміну валюти, банкомати, платіжні термінали. Торговельні автомати. Розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги зв’язку, послуги доступу до Інтернету, телекомунікації, передання сигналу мовлення. Розміщення зовнішньої реклами на будівлях і спорудах. Продаж книг, газет і журналів.

Майстерні, ательє. Салони краси, перукарні. Надання інших побутових послуг населенню .

Строк оренди – п’ять років», – йдеться в описі лоту.

Початкова ціна становить 679,58 гривні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: