22:13, 23 Травня 2019

У село на Волині привезли унікальну святиню

На Волині у Свято-Миколаївському Храмі в селі Жидичин перебуватиме унікальна святиня – часточка мощів Святого Миколая-Чудотворця.

Про це повідомив на своїй сторінці у «Фейсбук» заступник міського голови Луцька Григорій Недопад.

Чиновник розповів, що вчора, 22.05.2019 року у престольне свято храму, прихожани села мали можливість прикластися до святині, привезеної з Італійського міста Барі, де й зберігаються мощі Святителя Миколая. Кожен, хто відвідає храм, може вшанувати святиню, звернувшись із молитвою до заступника і покровителя Миколая.

«Храм на території монастиря теж має свою особливу духовну цінність, адже тут, за словами настоятеля Константина Марченко, молитва лунає вже більше тисячі років, від часу Хрещення Київської Русі. Тут відчувається особлива благодать і душевна легкість. Щиро радіємо тим змінам і розвитку, які відбуваються в цьому святому місці. Для Волині це місце є справді Божим благословенням, а з появою в Храмі часточки мощів Св. Миколая Чудотворця, вірян напевне ставатиме все більше. Варто розповідати про цю святиню, якою всі ми повинні дорожити, якомога більшій кількості людей. Бо кожен може знайти тут відпочинок для душі й оновлення. Приємно було цього дня розділити радість свята із добрими друзями», — йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: