18:41, 22 Травня 2019

У селищі на Волині створять громадське формування з охорони порядку

На Волині за підтримки керівництва Турійського відділення поліції, органів державної влади, місцевого самоврядування та небайдужих громадян у приміщенні відділення поліції відбулися збори громадян, які виявили бажання створити та стати членами громадського формування по охороні громадського порядку та державного кордону “Варта порядку Турійщини”.

Про це йдеться на сторінці Турійського відділення поліції у «Фейсбук».

Відповідне рішення було підтримане Турійським відділенням поліції. На зборах обрали голову та членів громадського формування.

Присутні виявили бажання співпрацювати з поліцією у забезпеченні правопорядку на території району. Під час зустрічі оформили документи з метою подачі для реєстрації у державному реєстрі.

Відповідно до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» основними завданнями громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону, зокрема, є: надання допомоги органам Національної поліції у забезпеченні громадського порядку і громадської безпеки, запобіганні адміністративним проступкам і злочинам; інформування органів Національної поліції про вчинені або ті, що готуються, злочини, місця концентрації злочинних угруповань; сприяння органам Національної поліції у виявленні і розкритті злочинів, розшуку осіб, які їх вчинили, захисті інтересів держави, підприємств, установ, організацій, громадян від злочинних посягань; участь у забезпеченні безпеки дорожнього руху та боротьбі з дитячою бездоглядністю і правопорушеннями неповнолітніх.

Заступник начальника відділення поліції майор поліції В’ячеслав Мартинюк висловив свою вдячність присутнім за ініціативу в участі у створенні громадського формування «Варта порядку Турійщини», висловив надію на те, що плідна співпраця поліції Турійщини та «Варти порядку» допоможе покращити стан правопорядку в районі, попередити скоєння правопорушень та злочинів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: