11:09, 30 Грудня 2022

У селі Володимирської громади завершили прокладання нового водогону

Днями працівники КП «Володимирводоканал» завершили роботи з прокладення нового водогону протяжністю понад 2,5 км на вулиці Лобачинській, що у селі Заріччя. Роботи тривали майже два місяці.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Станом на сьогодні до нового водогону вже під’єднали сім господарств. Загалом виявили бажання бути під’єднаними понад 50 споживачів. Саме стільки опрацювали заяв на виготовлення технічних умов. Та це не остаточна цифра, оскільки кількість охочих під’єднатися зростає.

Варто зазначити, що такі роботи з прокладання водопроводу іще рік тому виконували би підрядні організації. Та віднедавна ситуація змінилася, адже для комунального підприємства придбали необхідну техніку. Так, силами водоканалу упродовж року замінили 300 метрів зношених мереж  на вулицях Шевченка-Роксолани, 70 метрів – по Ковельській, 25 м – по Незалежності та 10 – по Чорновола. Крім того, вдалося прокласти  135 метрів водогону  по вулиці Просвіти, та  40 метрів труб на стадіоні.

Роботи із заміни мереж проводять коштом комунального підприємства, а придбання матеріалів фінансується з місцевого бюджету. Таке поєднання є значною економією для громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: