18:23, 02 Травня 2023

У селі Рожищенської громади на ЗСУ наярмаркували близько 13 тисяч гривень

З початку повномасштабної війни сільська громада Топільна об’єдналася у допомозі військовим. Печуть, варять, тушкують, везуть все це на фронт, збирають на авто, інші технічні засоби, які необхідні військовим. І не втомлюються, бо працюють задля Перемоги.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

А днями знову провели чергову акцію допомоги захисникам – благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Ідея проведення ярмарку належить учнівському самоврядуванню, а долучалися до заходу хто як міг: хтось виготовляв смаколики, хтось їх купував.

Благодійний захід у місцевій школі активно підтримали жителі села.

«Єднання – це наша сила! За цей час ми навчилися цінувати кожен день і маємо спільну мрію – перемога України! Щодня ми наближаємося до перемоги та кожною дією підтверджуємо – немає більш згуртованої нації.

Ми щиро вдячні нашим учням, класним керівникам, вчителям, жителям села та батьківській громаді за те, як всі з великою душею і теплом відгукнулися та долучилися до благодійного ярмарку! Адже благодійність – це свято, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а в цьому випадку – підтримати Збройні Сили України. Єднання понад усе! Слава Україні! Героям слава!», – так відгукнулися про проведений ярмарок його учасники у соціальній мережі.

На потреби Збройних сил України вдалося зібрати 12 800 гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: