16:06, 08 листопада 2020

У селі поблизу Луцька висадили «Алею випускників»

У Боратинській громаді продовжують серію розповідей про реалізовані проекти у рамках програми «Ініціативна молодь». Чергова публікація присвячена учню 8 класу Мстишинської школи Ярославу Юр’єву та його ідеї – створення «Алеї випускників» у навчальному закладі.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Менше ніж рік тому Ярослав презентував свій міні-проект перед конкурсною комісією – і ось сьогодні дорогу до Мстишинської школи прикрашає алея із зелених насаджень. Тут декоративні рослини на будь-який смак – туї, барбарис, самшит, спіреї, поряд квіткова краса – чорнобривці та хризантеми.

До висадки алеї долучилися учні і вчителі. Хлопець разом з директоркою школи подбали про придбання та підготовку саджанців, організували «робочу бригаду», разом з адміністрацією школи визначили місце для посадки.

«Вирішили посадити дерева на подвір’ї школи, щоб вони нагадували дітям про цінність природи, розповідає Ярослав Юр’єв. – А ще започаткували нову традицію у нашій школі – відтепер кожен випускний клас висаджуватиме на пам’ять про себе алею. Пройде час, школярі виростуть, а разом з ними саджанці перетворяться на красиві дерева. В пам’яті залишаться приємні спогади про найкращі роки, які пройшли у рідній школі і згадка про висаджування дерев. Думаю, це стане чудовою традицією для наших випускників і алея щорічно поповнюватиметься новими саджанцями».

«Впевнені, що дерева приноситимуть радість багатьом поколінням, які відвідуватимуть Мстишинську школу. А можливо хтось із школярів у дорослому віці приведе сюди своїх дітей та показуватиме «Алею випускників», яку допомагав садити власноруч.

Якщо ти також маєш ідею, як зробити нашу громаду кращою – розкажи нам, а ми допоможемо втілити твій задум у життя. Реєструйся для участі у Конкурсі «Ініціативна молодь» – заповнюй Гугл-форму за посиланням. Заявки приймаємо до 10 листопада 2020 року включно», – зазначають у сільраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: