21:18, 08 Грудня 2022

У селі поблизу Луцька відкрили меморіальну дошку загиблому Герою

У селі Гірка Полонка відкрили меморіальну дошку Ігорю Столяруку. Герой загинув 7 серпня на Донеччині в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Дошку відкрили 6 грудня, в День Збройних сил України, на фасаді місцевого ліцею, в якому навчався загиблий герой. Вшанувати пам’ять полеглого прийшли родина, колеги, педагоги та учні ліцею, односельчани, представники духовенства.

Сільський голова Сергій Яручик звернувся до присутніх, висловивши слова вдячності родині, які виховала справжнього патріота та вірного сина України: «Ми ніколи не забудемо про цю сторінку історії, про неймовірно високу ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Дякуємо захисникам за їх подвиг, за самовідданість та стійкість у боротьбі за Україну!».

Окрім відкриття пам’ятного знаку, в актовій залі Гіркополонківського ліцею відбулося нагородження місцевих волонтерів, які щоденно допомагають армії та вимушеним переселенцям. Учні ліцею та аматори сцени будинку культури села Гірка Полонка подарували присутнім патріотичний концерт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: