18:46, 31 Січня 2019

У селі Піддубці Луцького району незабаром запрацює амбулаторія

Реконструкція приміщення Піддубцівського фельдшерсько-акушерського пункту під розміщення Піддубцівської амбулаторії  загальної практики сімейної медицини, що у Луцькому районі, вже на стадії завершення. 

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Заступник голови обласної державної адміністрації Валентин Цьось, який проінспектував стан будівельних робіт сьогодні, 31 січня 2019 року, оцінив готовність у 98%.

Реконструкція здійснюється в рамках будівельного компоненту субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» спільного з проектом «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось повідомив, що амбулаторію вдасться запустити вже в лютому цього року.

«Залишилося підключити електроенергію, покласти лінолеум в деяких кімнатах. Але для цього потрібні певні плюсові температури. Окрім того, що стосується внутрішніх робіт – залишилося усунути дрібні недоліки, на які ми сьогодні вказали. Також потрібно облагородити територію. Тільки потепліє – підрядники цим займуться», – зауважив Валентин Іванович.

Головна лікарка амбулаторії Оксана Чертюк розповіла, що штат медичного закладу укомплектований та готовий до роботи. Окрім того, для запуску амбулаторії є необхідний мінімум обладнання та меблів.

Те, чого не вистачає – закуплять за кошти Світового банку, торги вже тривають. Загалом на реконструкцію Піддубцівської амбулаторії передбачено близько 5 мільйонів гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: