19:17, 18 Січня 2022

У селі на Волині відкрили новозбудовану школу

Сьогодні, 18 січня, відбулося свято відкриття школи у селі Башлики Луцького району, в рамках якого учні та батьки мали можливість оглянути новозбудований навчальний заклад з середини.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Загальна площа навчального закладу – 8105 м², потужність – понад 400 учнівських місць, вартість проекту – понад 118 мільйонів гривень, термін реалізації – 2018-2021 рр.

Разом із жителями громади, навчальний заклад оглянув голова обласної ради Григорій Недопад та народний депутат України Ірина Констанкевич.

Будувати школу «з нуля» розпочали ще у  2018 році. Основну частину робіт виконали упродовж 2019-2021 років в рамках Програми «Велике будівництво».

Це сучасний навчальний заклад з усім необхідним для якісного освітнього процесу. Для учнів облаштували: сучасний спортивний та актовий зали, велику та простору їдальню, кабінети хімії, фізики та біології, прогулянкові павільйончики, спортивні майданчики та велике подвір’я тощо. Тут є все необхідне для навчання, спорту, харчування та відпочинку для дітей різної вікової категорії.

Для повноцінного навчання дітей з особливими потребами встановили спеціальний ліфт та дотримали усіх вимог створення безбар’єрного освітнього простору.

«Без сумніву, цього відкриття чекали освітяни, учні та батьки. Адже, до цього діти змушені були позмінно навчатися в непристосованих, сірих приміщеннях, – наголосив голова ОДА. – Тож вітаю з відкриттям сьогодні кожного, хто чекав на цей день, кожного, хто прикладав до цього максимум зусиль і тих, хто тримав це на контролі – будівельники, місцеве керівництво, колектив, батьки, діти. Вітаю вас. Ця школа – це ваша заслуга».

Також голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко висловив слова вдячності усім, хто доклав зусиль до будівництва навчального закладу.

Оглянув голова облдержадміністрації підвальне приміщення та запевнив: «Усі виконані роботи мають гарантію і забудовник запевнив, що проблема незначна, тож все ліквідує уже найближчим часом».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: