10:12, 03 Жовтня 2020

У селі на Волині відкрили амбулаторію

Відбулося відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Риковичі Іваничівського району після реконструкції приміщення ФАПу. На свято з нагоди відкриття завітав заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко, який привітав місцевих жителів завершенням будівельних робіт та побажав відвідувати медичний заклад лише для профілактики.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Споруджувалася амбулаторія за кошти спільного з Світовим банком проекту «Вдосконалення медичної допомоги з системами кровообігу у Волинській області». Загальна вартість робіт – 8,822 мільйона гривень.

Так, у новому медичному закладі працюватиме сімейний лікар, який нині проходить інтернатуру. На сьогодні там працює вже три медпрацівника та є навіть кабінет стоматолога.

Обслуговуватиме амбулаторія село Риковичі та частину сусідніх сіл. Зокрема на сьогодні це орієнтовно 1,5 тисячі населення. Однак, декларацій з сімейним лікарем уклали лише 65 % жителів, тож медики очікують, що роботи ще додасться. Тим більше, що умови – надзвичайно хороші, є усе необхідне обладнання,  устаткування та відповідні меблі. Тож сімейний лікар зможе надавати більше послуг, які передбачені первинною ланкою медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: