19:07, 24 Березня 2021

У селі на Волині триває будівництво школи

В рамках програми Президента України «Велике будівництво» у селі Піща Ковельського району будують новий навчальний заклад, загальною площею  2235,9 метра квадратного.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

 

Кошторисна вартість об’єкту становить понад 55 мільйонів гривень.

Будувати школу почали у 2019 році. У 2020 році проект з будівництва школи був включений у загальнонаціональну програму «Велике будівництво». У 2021 році цей об’єкт увійшов, як перехідний у перелік проектів, що фінансуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Цьогоріч усі будівельні роботи будуть завершенні, а школярі зможуть отримувати знання у нових просторих та комфортних класах.

Попри карантинні обмеження, які діють на Волині з березня 2020 року, усі будівельні роботи здійснюють у повному обсязі.

Наразі у новозбудованому приміщенні школи тривають внутрішні будівельні роботи, встановлюється сучасна система опалення, здійснюються зовнішні фасадні роботи.

Окрім цього, з ініціативи Мінрегіону та Міністерства освіти і науки України в навчальному закладі дотримаються усіх умов інклюзії та створенні умови для надання якісних освітніх послуг.

В результаті будівництва нової школи з’являться навчальні класи для учнів молодшого віку, спортивний зал для занять фізичною культурою та спортом, актова зала для занять художньою самодіяльністю, бібліотека та приміщення їдальні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: