14:02, 08 Липня 2021

У селі на Волині триває будівництво школи за 130 мільйонів гривень

До кінця року школу в Стобихівці Камінь-Каширського району планують перекрити дахом, а також у навчальному закладі встановлять вікна і запустять опалення.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Сучасну, комфортну, простору школу отримають учні Стобихівської гімназії, які змушені поки навчатися у старому приміщенні освітнього закладу та у сільському клубі у дві зміни.

Новий навчальний заклад відповідатиме усім умовам інклюзивності. У будівлі передбачили й ліфт.

Загальна кошторисна вартість нового будівництва школи становить 130 млн гривень. За проектом вона має 2 поверхи і розрахована на 350 учнівських місць. Наразі завершують мурувати стіни другого поверху і стартували підготовчі роботи з перекриття будівлі.

«Робимо все поетапно – ми муруємо, а хлопці за нами роблять дах, – розповів бригадир будівельної бригади компанії «ЖИТЛОБУД-2» Сергій Іщик. – Опісля приступимо до спортивного залу та котельні, для яких уже закладений фундамент. Це все до кінця року має бути зроблене».

Варто зазначити, що також всередині закладу будівельники розпочали заливати чорнові стяжки та встановлювати сантехніку.

«Дуже чекаємо уже нової школи. Адже уже й педагогічний колектив стомився, бо практично у школі весь день. І діткам важко, особливо початковим класам, бо о 8 годині ранку треба вже бути на уроках і це трішки зарано для них, – висловила свою думку директорка гімназії села Стобихівка Сошичненської сільської ради Юлія Сущ. – Тому сподіваємося, що так як заплановано, 1 вересня 2022 року, ми будемо навчатися у новій школі».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: