11:03, 09 Липня 2020

У селі на Волині проінспектували будівництво школи

Чергова робоча поїздка у село Піща з метою контролю будівництва нової Піщанської школи, яке триває у рамках програми «Велике будівництво» відбулася 7 липня.

Про це повідомляє у «Фейсбук» Шацька РДА.

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Самусєв разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмилою Єрофєєвою здійснили робочу поїздку у село Піща, де тривають роботи по будівництву нового приміщення школи у рамках програми «Велике будівництво».

На цьому об’єкті будівництво нової школи продовжується попри всі карантинні обмеження.

Представники влади оглянули територію та обговорили проблемні питання з підрядником проекту «Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Піща, вул.Центральна, 84 Шацького району Волинської області». Зокрема порушувалося питання щодо електропостачання.

«Однозначно, що нова школа у цьому населеному пункті необхідна, так як старе приміщення школи, зокрема їдальня, перебуває в аварійному стані. Тому з метою контролю будівництва та якими темпами воно проходить відвідуємо територію та сприяємо вирішенню проблемних питань, які виникають у ході проведення будівельних робіт» – зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Єрофєєва.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: