15:39, 21 Травня 2020

У селі на Волині незабаром запрацює нова амбулаторія

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко 19 травня здійснив робочу поїздку у Камінь-Каширський район, аби ознайомитися із станом охорони здоров’я у сільській місцевості. Серед об’єктів, які відвідав – амбулаторія села Нуйно, яку реконструювали на кошти субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Так, стало відомо, що реконструкцію амбулаторії загальної практики-сімейної медицини вже завершили. Нині для старту  роботи необхідно лише завершити оформлення документації.

Як розповів Нуйнівський сільський голова Віталій Ярощук, розпочалися роботи у минулому році. Від старого приміщення фельдшерсько-акушерського пункту фактично лишився лише каркас. А тепер – це нове сучасне комфортне приміщення європейського зразка з власною автономною електростанцією та розміткою для незрячих людей. До слова, загальна кошторисна вартість – 7,039 мільйона гривень.

«Це капітальне будівництво майже «з нуля». Повністю знімалася крівля, покладено 10-ти сантиметрове утеплення. Тепер це нова сучасна будівля. Якщо чесно, то ми не сподівалися, що воно так буде. Бо фактично за 12 місяців реалізувався такий проект. Сільська рада долучилася та допомагала побутовою допомогою. В селі Нуйно проживає 1650 чоловік, але обслуговуватиметься також й сусіднє село Залісся, тож обслуговувати буде кого. Люди дуже задоволені», – відзначив Віталій Ярощук.

Голову обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка приємно вразила будівля, тож дав доручення не затягувати з документами та запускати в роботу медзаклад, адже нині  в умовах пандемії коронавірусу здоров’я людей – найбільший пріоритет. Якщо ж потрібна допомога, аби прискорити цей процес, то обласна державна адміністрація готова допомогти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: