22:03, 24 Липня 2020

У селі на Волині будують школу за понад 55 мільйонів

У селі Піща Шацького району будується нове приміщення місцевої школи.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Реалізація проекту «Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Піща», Шацького району Волинської області здійснюється в рамках загальнонаціональної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Кошторисна вартість об’єкту становить понад 55 мільйонів гривень.

Будувати школу почали у 2019 році. Площа нової школи – 2235,9 м². Наразі збудований перший поверх навчальних приміщень, підготовлені будівельні матеріали для зведення другого поверху. Завершити будівництво школи планується у 2021 році.

Важливо, що попри карантинні обмеження, будівельні роботи на усіх волинських об’єктах «Великого будівництва» здійснювалося в повному обсязі.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА Людмила Єрофєєва відмічає важливість будівництва нової школи для громади населеного пункту.

«Важливо, як для представників влади так і для мешканців територіальної громади мати нове приміщення школи. Усі чекають нового навчального закладу – школярів, батьки та вчителі. Окрім нових навчальних класів матимемо нову їдальню та спортивний зал. У приміщенні старої школи їдальня знаходиться в аварійному стані, а спортивного залу взагалі не має» – зазначила Людмила Степанівна.

Заступник голови Шацької РДА Володимир Самусєв щотижня інспектує хід будівельних робіт президентського великомасштабного проекту.

В результаті будівництва нової школи з’являться навчальні класи для учнів молодшого віку, спортивний зал для занять фізичною культурою та спортом, актова зала для занять художньою самодіяльністю, бібліотека та приміщення їдальні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: