15:59, 19 Травня 2021

У селі на Волині активно триває будівництво школи

Інклюзивність, якісне навчальне обладнання, комфортні класи: у селі Піща Ковельського району будівництво школи у розпалі. Відтак, замість навчального закладу розташованого у кількох старих дерев’яних будівлях височітиме яскравий двохповерховий та просторий заклад, збудований «з нуля» за програмою «Велике будівництво».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, у цьому році планують завершити будівництво школи у Піщі. Загальна кошторисна вартість об’єкту становить понад 56 млн гривень.

Новозбудований навчальний заклад, потужністю 200 учнівських місць, має загальну площу існуючої будівлі – адміністративного корпусу – 354,1 метра квадратного і загальну площу навчального корпусу – 1903,17 метра квадратного.

Варто зазначити, що будувати школу розпочали у 2019 році. У 2020 році проект з будівництва був включений у програму Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

У поточному році на реалізацію проекту передбачили 28 млн гривень, з них кошти державного бюджету – понад 25 млн гривень та кошти місцевих бюджетів – близько 3 млн гривень.

Наразі будівельники працюють над внутрішніми і зовнішніми ремонтними роботами та розпочинають облаштовувати територію біля навчального закладу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: