20:24, 12 листопада 2018

У селі на Волині відзначили подвійний ювілей храму. ФОТО. ВІДЕО

З нагоди подвійного ювілею в парафії Покрови Пресвятої Богородиці цього села Ковельського районного деканату митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію.

Про це повідомляє Волинська єпархія УПЦ КП.

Під час проповіді владика наголосив, що основою християнського життя є молитва і покаяння. Ми повинні завжди пам’ятати про стан наших душі й тіла. Необхідно турбуватися за них, бо не знаємо коли Суддя прийде судити. Проте піклуючись про душу, не варто забувати і про тіло. Бо наше тіло – це храм Святого Духа.

На завершення Богослужіння митрополит вручив благословенні грамоти активним парафіянам. Разом із архієреєм молилися декан протоієрей Іван Бонис, настоятель парафії протоієрей Дмитро Андрухів, інше місцеве духовенство, миряни.

Свято-Покровський храм у Поворську збудували 1853 році за кошти вірних та місцевого священика. Уже з 20-х років ХХ ст. парафія була активною поборницею автокефалії Української Церкви, майже завжди проводила Богослужіння українською мовою. Але на початку 60-тих років ХХ ст., під час хрущовських гонінь, за наказом комуністичної влади церкву розібрали.

У часи незалежної України, у травні 2003 р., у селі знову заснували храм на честь Покрови Пресвятої Богородиці. 18 вересня 2005 року тоді ще єпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив цей Божий дім.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: