16:38, 04 Квітня 2019

У селі на Волині цьогоріч відремонтують дорогу

Дорога Олика–Метельне–Личани на Пітушків протяжністю 3,7 кілометра потребує ремонту вже десятки років. Місцеві мешканці на чолі з головою сільської ради Оленою Кашевською куди тільки не зверталися: і до районної влади, і до обласної ради, і до депутатів. Однак, після звернення до голови обласної адміністрації Олександра Савченка справа таки зрушила з місця.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

“На 2019 рік ця дорога була включена в перелік. Міністерство інфраструктури України її погодило. І зараз подання знаходиться на розгляді бюджетному комітеті Верховної ради України. На неї ми передбачаємо 700 тисяч гривень. Також на залишках в нас є ще 600 тисяч, які були перехідними з минулого року. Ви лише маєте визначитися, який відрізок дороги потрібно ремонтувати першочергово”, – розповів заступник голови обласної державної адміністрації Валентин Цьось.

Олександр Савченко, який вирішив особисто оглянути дорогу, відзначив, що тепер цей об’єкт буде перехідним. Наступного року буде легше кошти на нього виділяти.

“Я розглядаю перспективу села в комплексі. Село – велике, хатинки чепурненькі, культурний та історичний потенціал є. Ця територія має шанс стати потужним туристичним центром області. Тому звісно, дорогу треба робити. В комплексі – це велика робота, яку ми всі разом маємо організувати. Бажання є, очі у вас горять, будемо працювати”, – резюмував Олександр Ілліч.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: