15:01, 26 Січня 2024

У селі Маневицької громади поховали загиблого Героя

Стійкістю та силою наших воїнів захоплюється увесь світ. Та, на жаль, не всі вони повертаються додому живими. Маневицька громада попрощалася із полеглим у бою військовослужбовцем – Михайлом Вознюком.

Про це повідомляють на сторінці Маневицької селищної ради у «Фейсбук».

«Наш відважний земляк із села Троянівка, призваний на військову службу по мобілізації у лютому 2022 року, до останнього подиху був вірний військовій присязі. У бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, він загинув 17 січня у Донецькій області.

Відтепер воїнові навіки 31… Чудовий вік для здійснення мрій, реалізації задуманого. Проте Михайлу судилося пройти інший шлях – шлях воїна та патріота рідної землі.

Зі сльозами на очах, скорботою від непоправної втрати проводжали в останню земну дорогу Героя рідні, односельчани, жителі Маневицької громади, друзі, представники влади та військові. Розривалось серце від болю у всіх, хто зібрався, щоб вшанувати пам’ять та провести в останню дорогу нашого мужнього захисника України.

Чин похорону за полеглим воїном відслужили у місцевому храмі.

Востаннє відлунав сумний трикратний збройний салют за Героєм України, за сином, за братом, товаришем, земляком… Під звуки Державного Гімну України рідна земля Маневиччини прийняла тіло мужнього захисника.

У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Михайла Валерійовича. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким.

Вічна пам’ять, честь та шана Герою!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: