20:07, 28 Травня 2021

У селі Любешівської громади відкрили амбулаторію

Медична допомога стала доступнішою для жителів сіл Судче та Березна Воля, де сьогодні, 28 травня, відбулося відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини. На свято відкриття завітала заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук, аби виконати доручення голови ОДА Юрія Погуляйка та привітати колектив з такою подією.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

«Вітаю із черговим відкриттям амбулаторії. Любешівщина має найбільше відкритих нових амбулаторій, і це завдяки вашим старанням. Медицина стає ближчою і доступнішою до людей завдяки відкриттю таких амбулаторій. Медики стоять на охороні вашого здоров’я, тож цей медзаклад бажаю вам відвідувати лише з профілактичною метою, а ви виходити звідси лише з гарними новинами. Вітаю вас та будьте здорові» , – сказала Людмила Тимощук.

Відкриття медзакладу відбулося після реконструкції Судченського ФАПу під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Судче Камінь-Каширського району. На будівельні роботи із державного бюджету спрямували понад 4,1 млн грн.

Відтепер для місцевих жителів функціонуватиме маніпуляційний кабінет, оглядова, пункт щеплень та лабораторія. Працюватиме в амбулаторії 1 лікар та 4 медпрацівника, обслуговуватимуть 1500 людей із сіл Судче та Березна Воля.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: