09:41, 13 Жовтня 2021

У селі Ковельського району відкрили новий дитячий садок

12 жовтня свої двері для дітей відчинив дошкільний навчальний заклад у селі Жиричі Ковельського району, який звели у рамках Програми «Велике будівництво».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Нагадаємо, закладення фундаменту для окремого двоповерхового корпусу дитячого садочку розпочалося у 2019-му році. Основне ж будівництво тривало упродовж 2020-го року у межах програми «Велике будівництво».

Відтак, згідно проекту відбулося перепланування існуючої будівлі з добудовою 4-ох груп, 4-ох кабінетів, допоміжних приміщень, спортивного та актового залу.

Загальна вартість реалізації проекту «Реконструкція навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Жиричі становить майже 19 млн грн. З них коштів державного бюджету –  більше 17 млн гривень, районного – 1,7 млн гривень.

Варто зазначити, що у зв’язку із виявленими раніше недоліками у роботі будівельників, відкриття дитячого садочку переносили. Наразі ж в освітньому закладі ліквідовані усі недосконалості у ремонті, то ж 12 жовтня двері садка урочисто відкрилися для дошкільнят села Жиричі.

Оглянути виконання ремонтних робіт та привітати із відкриттям дошкільного навчального закладу за дорученням голови ОДА Юрія Погуляйка приїхала його заступниця Людмила Тимощук.

«Шановні жителі села Жиричі, вітаю вас із відкриттям  садочку для ваших діток, – звернулася до присутніх заступниця голови ОДА. – Адже цього дня чекав мало не кожен мешканець Жирич. Тож бажаю міцного здоров’я та щасливих й радісних моментів вам та вашим дітям у новому садочку».

Опісля вітальних слів Людмила Тимощук разом із головою Ковельської РДА Ольгою Черен передали від місцевих органів влади у подарунок для дошкільного закладу телевізор.

Дитячий садок розрахований на 95 місць, тобто на п’ять груп, в тому числі ясельну. Також у закладі працюватиме 12 людей персоналу.

Варт о зауважити, що навчальний заклад повністю вмебльований для комфортного перебування малечі. Також тут облаштували харчоблок і санвузли та встановили усю сантехніку. Окрім того, поблизу будівлі провели благоустрій прилеглої території та звели дитячі майданчики.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: