17:54, 19 Серпня 2021

У селі Камінь-Каширського району відкрили нову амбулаторію

У селі Полиці Камінь-Каширського району 18 серпня відбулося свято відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини, на яке завітав голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Реконструкцію будівлі під Полицівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини на вул. Волі, 5А здійснили за кошти субвенції з державного бюджету на реформування регіональних систем охорони здоров’я. Зокрема, мова про спільний з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проект «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Загальна вартість виконаних робіт понад 11 млн грн.

Тож для місцевого населення відтепер доступний сучасний медзаклад, у якому надаватимуть якісні медичні послуги, адже усі амбулаторії, які модернізуються в рамках проекту Світового банку, укомплектовуються медичним обладнанням та меблями. Окрім цього, приміщення збудоване відповідно до європейських стандартів та вимог щодо інклюзивності.

Обслуговуватиме амбулаторія близько 3,5 тис. населення із 5-ти прилеглих сіл: Полиці, Гута-Боровенська, Голоби, Іваномисль, Оленине. Розрахований медзаклад на 2 сімейних лікарня, але нині працює поки що 1.

Тут облаштовані кабінети сімейних лікарів і медперсоналу, реєстратура, пункт профілактичних щеплень, маніпуляційна, гінекологічний кабінет, перев’язувальна, приміщення для обсервації пацієнтів з інфекційними захворюваннями. До слова, у пункті щеплень за останню добу щепили від COVID-19  60 осіб.

«Вітаю вас з такою гарною подією, дякую усім, хто долучився до будівництва амбулаторії. Усі роботи виконано гарно та якісно. Медичним працівникам бажаю вдячних пацієнтів, а мешканцям – відвідувати амбулаторію лише з профілактичною метою. Усім міцного здоров’я! Не забувайте, аби захиститися від COVID-19 треба вакцинуватися. Дуже добре, що у вас тут є пункт щеплень», – сказав, оглянувши амбулаторію, Юрій Погуляйко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: